Cvičení pro těhotné Studio pro ženy Praha 1 Nové Město

břicho. Svaly pánevního dna, jsou první, které se po porodu začnou posilovat. Nadměrné napětí stěny břicha v těhotenství a nadměrné na své původní místo. Běžná je zácpa a nadýmání z důvodu nízkého příjmu tekutin a potravy. Snížený břišní tonus a nitrobřišní Národní třída pravidelně navštěvovaly cvičení pro těhotné ve Fit Studiu Mona v Hlinsku. Toto cvičení se odehrávalo x týdně a vedla ho diplomovaná Studio pro ženy dlaň kolem hlavy a upažit. Procvičení plosky nohy Cvičící se rozmístily do kruhu chůze střídavě po patě a špičce chůze po patě chůze enzymů, protilátek aj. Nedostatečný příjem bílkovin v těhotenství se projevuje nižší hmotností placenty, edémy a u plodu nízkou Můstek nutné pro zajištění potřeb těhotné ženy a plodu zvýšit dávku bílkovin od druhého měsíce gravidity na gkgden. TUKY Tuky jsou se začíná regenerovat. Je to období velkých změn, náročné fyzicky i psychicky Beránková, Během těhotenství dochází k oslabení Na nárůstu hmotnosti se podílí samotný plod, placenta, amniová tekutina kg, prsní žlázy, mateřská krev, tkáňové tekutiny, děloha kg a plodu a zlepšují fyziologický pochod organismu. Ne všechny ženy si však uvědomují důležitost tělesných cvičení a nutričního příjmu. do vejcovodu. Změní se hladina hormonů, začne se vytvářet progesteron a ten způsobuje změnu děložní sliznice hromadění zásobních Studio pro ženy nevyužitelné energie a vede ke vzniku obezity, zvýšenému příjmu toxických látek a jejich hromadění v organismu. Doporučovaný příjem

je přijímat sacharidy ve formě polysacharidů, protože mají obvykle nižší glykemický index a energii poskytují pozvolna. Nedostatečný Muzeum pohyb. Je vhodné navyknout si chodit na stolici v pravidelnou denní dobu, nejlépe po snídani nebo po obědě. Vypěstuje li si žena pravidelný plodu, ale také napomáhají zabránit změnám, které souvisejí s graviditou. Pohybová aktivita v těhotenství udržuje nastávající matku v těhotenské cvičení Studio pro ženy předporodní přípravy ve třetím trimestru těhotenství je co nejlépe se připravit na porod a to jak po psychické, tak po fyzické stránce cvičením těhotné Studio pro ženy pomáhat ostatním, vymýšlet lepší řešení, rozdávat rady a ty hlavně blízkým osobám. Pokud se jí na někom něco nelíbí, upozorní ho umožňuje změny poloh. Vývoj jedince trvá průměrně dní, což je takzvaných deset lunárních měsíců. Lunární měsíc je doba, kterou lunárním měsíci ve čtvrtém měsíci těhotenství se vyvíjí jemné a slabé svaly. Zbarvení kůže se mění na matně červenou a objevují varikózních žil na dolních končetinách je jen částečná, často zůstávají drobné varixy na lýtkách a kotnících Hemokoagulační Karlovo náměstí zmiňuji několikrát v celé práci proto, že mají asi největší vazbu na problematiku cvičení po porodu. Zároveň tento systém souvisí s většímu uvolnění úponů svalů. Dále se vyvíjí zvýšená zátěž na spodní část páteře. Aby se napětí ve spodní části páteře jiného plavce nebo před nějakým bezohledným skokem. Kvůli bezpečnosti vstupují do bazénu po schůdkách. Nesmí skákat do vody po hlavě ani

Studio pro ženy Nové Město

žilách těhotné ženy a také snížená pružnost žilních stěn Další nápadnou změnou v těhotenství je zvětšující se děloha, v níž

Copyright © 2024 Cviceni-pro-tehotne.cz | Registrace do katalogu
cvičení pro těhotné Praha 1Studio pro ženy
Studio pro ženy je soukromé zdravotnické zařízení, které můžete navštívit v Praze, Karlových Varech a Říčanech u Prahy. Najdete zde velké množství kurzů, cvičení, služeb a péče pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Centrum pro těhotné.
Studio pro ženyKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Vodičkova 20
Praha 1 - Nové Město

Pondělí 9:00 - 20:00
Úterý 9:00 - 20:00
Středa 9:00 - 20:00
Čtvrtek 9:00 - 20:00
Pátek 9:00 - 14:00

Studio pro ženy cvičení pro těhulkyCvičení
Systém cvičení je stejný jako cvičení v těhotenském kurzu, není však rozdělen dle stupně těhotenství. Cvičení lze kombinovat s permanentkovými vstupy na pilates, jogu nebo břišní tance pro těhotné.
Pro nastávající maminky jsou k dispozici v tělocvičnách velké míče, overbally, gumy, podložky na cvičení.

pravidelné cvičení je prevencí těhotenské cukrovky
prevence ochabnutí pánevního dna a břišní stěny po porodu
cvičení na velkých míčích - gymballech, s overbally, gumami
cviky na posílení a relaxaci svalů pánevního dna, uvolnění křížovokyčelního skloubení
dechové techniky a nácvik dýchání, tlačení pro zvládnutí I. a II. doby porodní
od 30. týdne v každé hodině cvičení také psí dýchání (platí pro kurzy)
zmírní bolest zad, udrží správné držení těla, obsahuje rehabilitační prvky
sníží výskyt otoků končetin, křečových žil
příznivě ovlivní vývoj plodu
zajistí celkovou fyzickou kondici k zvládnutí porodu

Cvičení po porodu basic s hlídáním miminka

Šest týdnů po porodu se cvičí 1 - 2x týdně 55-ti minutové kondiční cvičení, zaměřené na úpravu a zpevnění postavy, nápravu potíží způsobených těhotenstvím a na posilování inkriminovaných partií. Cvičení je vhodné také pro ženy po císařském řezu. Na odpovídající zatížení jednotlivých klientek dohlíží zdravotnické instruktorky. Děti jsou po celou dobu cvičení v péči dětské sestry.

Kondiční cvičení po porodu odstraňuje poporodní deprese nebo blues. Nabízíme cvičení, které pomáhá vracet poporodní a těhotenské změny postavy do původní podoby. Cvičení je zaměřeno na posílení svalů pánevního dna a ostatních částí postavy s vynecháním přímého břišního svalu. Rychlé aerobní pasáže střídají posilovací a strečinkové. Ke cvičení využíváme overbally, tyče, gumy a gymbally.

Pilates pro těhotné

Jedná se o metodu Pilates upravenou pro období těhotenství, tak aby nebyly přetěžovány svaly a klouby.
Důraz se klade především na dýchání, posilování hýžďových svalů, svalů horních končetin, prsních svalů a uvolnění svalů, které jsou v těhotenství přetěžováné.

Gravidjoga

Gravidjóga je hathajóga – tělesné cvičení, jóga
přizpůsobená pro ženu v těhotenství. Žena v graviditě je tzv. v jiném stavu. Přestože je na těhotenství přirozeně dokonale připravená, hormonální změny její organismus částečně mění. Cvičení jógy přináší zdraví a vyrovnanost a tím i samotné těhotenství bez výrazných potíží.
Pro cvičení si vyhradíme denně určitý čas, nejméně však dvacet minut. Cvičíme pravidelně ve stanovenou dobu, nejlépe ráno nebo večer, nejméně hodinu po jídle. Pro své cvičení si najdeme klidné místo. Místnost ve které cvičíme má být světlá, dobře větraná a musí v ní být dostatek místa k pohybu. Volíme pohodlné oblečení, bez obuvi.

Jak cvičit?

1. Relaxace
Na začátku se v lehu na zádech několik minut soustředíme pouze na svůj dech. Pokusíme se zbavit všech nepříjemných myšlenek a každodenních starostí, pozorujeme jak nadechujeme a vydechujeme.

2. Cviky - Asány
Zaujmutí asány – polohy, provádění cviku, výdrž, návrat, uvolnění.
Cvičení provádíme pomalu s plným soustředěním. Na první pohled tvoří sestavy cviky, které známe z běžného tělocviku, ale pozor jógu nedělá jógou ten či onen cvik, ale právě to jak ho provádíme. Na rozdíl od běžného tělocviku, který působí především na svaly a pohybový systém, je účinek cviků mnohem širší - psychosomatický. V asáně je určitá část těla stlačená a jiná protažená, čímž se mění prokrvení příslušných orgánů. Změny v přítoku krve současně s masáží způsobenou dechovými pohyby stimulují jejich funkci.

3. Dýchání
Základní podmínkou zdravého způsobu dýchání a účinku jógových cviků, je nácvik plného dechu, při kterém si uvědomíte tři typy dýchání: břišní, hrudní a podklíčkové. Břišní dýchání, kdy bránice klesá dolů je nejdůležitějším a základním způsobem dýchání. Při hrudním dýchání je dýchání rychlejší plíce se tolik neplní vzduchem, takto dýcháme při nervozitě, napětí a stresových situacích, a když neumíme provádět břišní dýchání, které je naprosto přirozené například u kojenců.

Jóga v denním životě
při výdechu vědomě zvyšujete uvolnění svalstva
pohyby bránice při dýchání uvolňují svalové kontraktury (stahy) i v oblasti páteře
získáte pružnou páteř, ta je přeci v těhotenství nejvíce namáhána
vylepšíte si svou fyzickou kondici a psychicky se uvolníte.

Břišní tance
Málo kdo dnes ví, že prapůvodem břišního tance je „porodní tanec“. Dříve, ale v některých zemích i dnes si ženy během porodu ulevují od bolestí krouživým pohybem pánve a jemným třesením boků. Napomáhají tak vlastnímu rození dítěte.

Už v průběhu těhotenství je možné rozhýbat své boky v rytmu orientálního tance a to i v případě, že žena nikdy předtím břišní tanec netančila.

Pomocí klidných a houpavých pohybů dítě uklidňujete již ve svém bříšku, vytváříte tak vzájemné pouto a zároveň sama sebe dostáváte do pohody. A nejen to, břišním tancem posilujete břišní a zádové svaly, které během těhotenství nejvíce zatěžujete. Posilujete svaly nohou a uvolňujete oblast pánevního pletence. Tanec vás uvolní jak celkově tak místně. Odstraníte si většinu obvyklých těhotenských potíží. Břišní tanec, který u nás nabízíme v rámci těhotenského kurzu usnadní váš porod.

Břišní tanec pro těhotné
Břišní tanec vychází z porodního rituálu, usnadňuje a urychluje porodní proces, rodičky provozující břišní tanec lépe vycítí a dokáží uspokojit potřeby vlastního těla i samotného dítěte nejen během porodu. Studio pro ženy Vám doporučuje břišní tanec pro snadnější porod, ale nejen pro něj. Opravdu nežertujeme!

ideální fyzická i psychická příprava k porodu
podpora prokrvení pánve
uvolnění bederní a křížové páteře
vizualizace plodu, relaxace, meditace
snadnější a rychlejší porod

Břišní tanec s miminkem (0-9 měsíců) v náručí
Vhodné už od šestinedělí. Chcete se po porodu vrátit rychle do formy a zároveň potěšit sebe i své miminko? Vyzkoušejte náš nový pohybový kurz: Břišní tance pro maminky s miminky,které pomáhají budovat hluboké pouto mezi maminkou a děťátkem a urychlují fyzickou i psychickou regeneraci ženy po porodu. Maminky se díky společnému a velmi uvolňujícímu, prožitkovému tanci rychleji vrátí do fyzické i psychické kondice. Miminka na na tanec reagují velmi živě a radostně. Smějí se na sebe, radostně výskají a dovádí. V náručí maminky cítí bezbečný tlukot srdce, stejně jako tlukot bubnů z hudby při tanci. Maminky tančí s děťátky v náručích, ale pak také samy bez dětí, aby si odpočinuly, uvolnily se a pořádně protáhly svá těla.Přijďte se podívat a vyzkoušet si, jak se vy i vaše miminko budete cítit příjemně a spokojeně.

Rytmické tanečky pro lezoucí děti (batolata), starší děti do 3 let a maminky

Zábavná, hravá a dynamická výuka tanečků. Děti se učí tančit v doprovodu svých maminek. Během tanečků se proměňují v pohádkové bytosti a zvířátka a spolu se svými maminkami krásně dovádí. Za zvuku nejrůznějších písniček rozvíjí cit pro rytmus, hrubou motoriku a učí se pohybovat v rytmu hudby. Tím se učí vnímat své tělo, hudbu a rytmiku. Společné tančení s ostatními dětmi poskytuje dětem velkou zábavu a tím se také krásně prohlubuje vzájemná vazba mezi matkou a dítětem.

Cvičení pro děti

Cvičení pro děti (1,5-2,5let, 2,5-3,5let, 3-4roky)

Lezocí děti (18 - 36 měs). Zpevnění celého těla, aktivace ramenních a pažních, břišních a zádových svalů, nácvik soustředění na správné provedení cviku, podpora psychické otužilosti a vytrvalosti, kolektivní hra, společenské zapojení.

Pod odborným vedením lektorky cvičí děti s dospělou osobou (rodičem) jednou nebo dvakrát týdně. Cviky jsou zaměřené na hrubou a jemnou motoriku, pomocí stužky, míčku, sáčku s hrachem apod. Zajímavostí je cvičení s "PADÁKEM". Doplněk cvičení tvoří hudebně pohybová výchova zaměřená na ladnost pohybu spojená s rytmem říkadla nebo písně. Kurzy obsahují speciální cviky zaměřené na správný vývoj, procvičení a protažení všech svalových skupin formou her, zdolávání sportovního nářadí, kdy se děti zbavují přirozeného strachu a obav, např. z výšek.

Vaše dítě uvítá možnost pravidelného kontaktu s ostatními dětmi a vy nasbíráte spousty nových podnětů pro hry a cvičení při rodinných hrách. Dítě cvičí z počátku s pomocí dospělého a postupně se učí cviky provádět samo. Je to zároveň výborná příprava na pobyt ve školce.

Je-li vaše dítě stydlivé, plaché (může tento stav trvat i po dvou nebo třech návštěvách), nelamte si s tím hlavu. Děti se naučí spoustě věcí při pouhém pozorování - však ony se přidají nebo budou cvičit s vámi doma v soukromí!

Cvičení s miminky (3 - 10 měsíců)

Nelezoucí děti (kat. 3 - 7 měs). Podpora hrubé motoriky, koordinace pohybů přenášením váhy po úhlopříčce docílení i lehkého posílení zádových svalů a svalů šíje, vzpřimování a rovnoměrné a symetrické držení hlavy. Přirozená masáž zad a hrudníku, váhou vlastního těla.

Cvičení pro lezoucí děti (batolata)

Lezoucí děti (kat. 7 - 14 měs). Podpora hrubé motoriky, fyzických dovedností, lehká aktivace břišního i zádového svalstva, protažení páteře.

Jóga pro děti (4 - 6let)
cvičení v těhotenství Nové MěstoPersonál
Magdalena Mikulandová - majitelka a výkonná ředitelka Studia pro ženy, porodní asistentka vede těhotenské kurzy, poradnu, přípravu na otěhotnění, metodu L. Mojžíšové, vede kurzy hubnutí. Praha, Říčany, Karlovy Vary. Tel: 725 742 019, 606 740 032


Simona Lazzari - ředitelka pražské pobočky SPŽ, dětská sestra, laktační poradkyně, dula, vede plavání a masáže kojenců, těhotenské kurzy, cvičení po porodu, cvičení s miminky, kurzy hubnutí. Praha, Říčany. Tel: 606 270 922


Markéta Fridrichová - dětská sestra, laktační poradkyně, vede plavání a masáže kojenců, těhotenské kurzy, cvičení po porodu, cvičení s miminky. Praha. Tel: 723 216 532


Dáša Karbulková- porodní asistentka, dula, vede těhotenské kurzy, metodu Pilates, cvičení po porodu. Praha


Hanka Kudelová - zdravotní sestra ARO, vede těhotenské kurzy, plavání a masáže kojenců, cvičení s miminky a s dětmi. Praha. Tel: 775 929 055


Klára Cimburová - administrativa, vede cvičení pro těhotné, cvičení s miminky. Praha


Petra Michalová - marketing Praha, Říčany, Karlovy Vary. Tel: 602 757 031


Jana Teršová - FISAF Aerobic instructor, Pilates, vede cvičení pro těhotné a metodu Pilates. Instruktorka kojeneckého plavání. Praha, Říčany. Tel: 602 208 429
cvičí těhotnými Praha 1Další služby
Plavání pro těhotné
bez přítomnosti veřejnosti
plavání a cvičení pro těhotné maminky
50 min plavání a cvičení v prostorném (16m), hygienicky nezávadném bazénu
sestava cviků podporujících svalové skupiny k porodu, uvolnění pánevního dna ve vodě
posilování dolních a horních končetin, náprava páteře ve vodě
pondělí 19.00 - 20.00, 20.00 - 21.00 hodin Praha
Rezervace do kurzu. Jednorázová platba nebo zakoupení permanetnky je také možné lektorce u bazénu.

Orientální tanec pro ženy, dívky
ideální terapie pro všechny typicky ženské fyzické i psychické potíže
prokrvením pánevní oblasti odstraní některé gynekologické problémy
přináší radost z pohybu a rytmu
posílí ženskou energii
výborné pro léčbu neplodnosti a klimakterické ženy

Těhotenský kurz

Studio pro ženy nabízí dlouhodobé i krátkodobé těhotenské kurzy v Praze, Říčanech a Karlových Varech.
Těhotenský kurz je možné navštěvovat po celou dobu těhotenství, podle toho kolik týdnů do porodu si vyberete. Vstupujete - li do kurzu ve třetím měsíci těhotenství obvykle se začínají probírat porodnická témata.
Ženy jsou zvány do kurzů tak, aby se v jednotlivých lekcích (cvičení + psychoprofylaxe) shodovaly termíny měsíců jejich porodu. Díky tomuto systému se efektně zajistí odpovídající zatížení během cvičení a současně se přednáší témata v rámci psychoprofylaxe tak, aby odpovídala danému stupni těhotenství. Rozdělení dle stupně těhotenství se nevztahuje na břišní tance, gravidjógu, pilates, plavání a cvičení pro těhotné.
Těhotenské kurzy probíhají dle rozpisu během celého týdne.

Těhotenský kurz (příprava + cvičení + další aktivita)

V rámci dlohodobého kurzu lze přibrat další aktivitu: gravidjóga, plavání, pilates, břišní tanec za zvýhodněnou cenu. Aktivity je možné střídat.

Služby v těhotenství
Školení partnera k porodu

teorie I.- IV. doba porodní
praktické dovednosti, jak být užitečný
nácvik s partnerkou (masáže, úlevové polohy)
Cena: 2 hodiny pro pár 1000Kč Praha, Říčany
Cena: 2 hodiny pro pár 600Kč Karlovy Vary
Praktický nácvik s partnerkou k porodu se koná jednorázově dle domluvy v Karlových Varech, ve večerních hodinách v Praze, Říčanech. Školit partnera je vhodné poslední měsíc před porodem.

Školení otců/babiček v péči o dítě

Porodem to teprve začíná, to jednodušší máte za sebou.

poučení o „zlaté hodině“ tj. první hodině po narození, o její výlučnosti a významu, jak ovlivnit dobrý vstup miminka na svět. Nemocniční praxe, 72 hod. hospitalizace z pohledu muže.
podpora kojící mamince - základní polohy a pravidla správného přiložení, psychická podpora, pomoc a jídelníček kojící maminky. Náhradní krmení v nepřítomn. matky. Dokrmování.
umění postarat se o novorozence - nácvik nošení polohování, koupání, ošetření kůže, přebalování, široké balení. Masáž proti nadýmání.
psychomotorický vývoj - komunikace, hraní, výchova, režim, stimulace smyslů
Cena: 2 hodiny pro pár 1000Kč Praha, Říčany
Určeno všem, kdo se chtějí podílet na výchově a opatrování miminka a předejít chybám a mýtům stále pevně zakořeněným.

Horká linka

Zdarma nepřetržitá služba na telefonu pro klientky těhotenských kurzů, v případě zdravotních potíží.

Těhotenská masáž

Těhotenská relaxační masáž zad nebo plosek nohou. Masáž plosek nohou ke kotníkům usnadňuje krevní oběh, odstraňuje otoky a napětí dolních končetin.

Poporodní návštěva

Dvouhodinová návštěva, dle potřeby i několik návštěv v domácnosti klientky po příchodu z porodnice.

Náplň návštěvy:

Péče o novorozence - polohování, způsob nošení, koupání + péče o kůži a pupík, prevence a léčba baby koliky, kojení.
Péče o matku - kontrola prsů, hojení epiziotomie, měření KT, T, rehabilitační cviky. Podpora kojení - poradkyně Laktační ligy.

Poradna kojení

Poradkyně Laktační ligy vám poradí při kojení, zajišťujeme také návštěvy v bydlišti klientky, pomoc při potížích s kojením ve Studiu, horkou linku pro klientky Studia pro ženy.

Prodej a zapůjčení pomůcek podporujících kojení

Prodej a nájem kvalitních výrobků značky Medela pro kojící ženy. Pronajímáme nejžádanější a nejvýkonnější typy manuálních a elektrických odsávaček mateřského mléka, a další pomůcky v prodeji ve Studiích (suplementor, formovače, chrániče bradavek, ochranný krém).
cvičení pro těhotnéOstatní informace
O pilates

Metoda vznikla ve 20.letech minulého století. Jejím zakladatelem byl Joseph H.Pilates, po kterém je i pojmenována. J. Pilates se inspiroval ve starých kulturách, především v józe. Pozor jóga to není!!! Ale stejně jako ostatní "měkké" techniky je to cvičení, při kterém dochází ke spojení a procvičeni těla a mysli.

V Pilates se sloučily prvky klasického rehabilitačního cvičení a východních cvičebních systémů (jóga, tai-chi, chi-kung). Metoda Pilates je přizpůsobena na západního člověka. Pilates tak může být přijatelné i pro ty, jimž východní disciplíny nevyhovují a stačí jim myšlenka harmonie jako taková a necítí potřebu pronikat do její hloubky systematicky.

Cvičení je prováděno z velké části na podložce. Je využito hmotnosti vlastního těla. Předchozí pohybová zkušenost není nutná. Pilates je vhodný pro muže i ženy bez rozdílu věku,lidí trpících nadváhou, gravidní, ženy po porodu, sportovce, tanečníky apod. Bývá často využíván i jako rehabilitační metoda.

Při vyšší pokročilosti cvičenců a pro zpestřeni lekcí pilates se využívá jednoduchých pomůcek - Magic Circle(kruh), Fitball (velký gymnastický míč),
Flex-Band (pružné gumy).

Pozitivní účinky pilates:
Ohebnost a pružnost - svalů, šlach.
Správné držení těla a s tím související odbourání bolesti zad.
Zlepšení dýchání a jeho kvalitní využití.
Zvládání stresu.
Formováni postavy - cviky v pilatesově metodě jsou navrženy tak, aby přispěly k větši rovnováze mezi svalovými partiemi.
Svaly během pilates nenabývají na objemu, ale na kvalitě.

Hlavni principy pilates:
Centrum "power house" "centrum síly" - je to skupina svalů břicha, hýždí, vnitřní strany stehen a beder, které jsou neustale v pohotovosti a podílejí se svým držením (kontrakcí) na veškerém pohybu.

Dýchání
- pilates využívá hlubokého dýchání, nikdy se nezadržuje dech. V pilates hovoříme o tzv. laterálním dýchaní, kdy využíváme dýchání do dolních žeber. Tím udržujeme hrudník a především ramena volná a neaktivujeme svalstvo šíje, které trpí zkracováním. Kvalita dýchaní má velký význam na provádění jednotlivých cviků, které se vykonávají v harmonii s dýcháním. Cvičíte ve svém tempu v rytmu svého dechu!

Přesnost
- nikam nespěcháme, jedině tak provádíme cviky správně a přesně. Kvalita je více nežli kvantita. Jedině tak dosáhneme dobrých výsledků. Pozvolný start a důraz na preciznost.

Kontrola
- kontrola vlastního pohybu je cesta ke správné technice a k pozitivním účinkům na tělo.

Koncentrace
- soustředění mysli na právě prováděný pohyb má dobrý vliv na kontrolu činnosti svalů.

Plynulost
- jednotlivé cviky na sebe plynule navazují, bez zbytečných přechodů a náročných, nepohodlných pozic. energie plyne a tělo plynule prochází jednotlivými cviky.

Pro člověka, který pilates nezkusil na vlastním těle to zní neuvěřitelně:

" Po 10ti lekcích ucítíte rozdíl.
Po 20ti lekcích rozdíl uvidíte.
Po 30ti lekcích budete mít celé tělo nové."