Copyright © 2024 Cviceni-pro-tehotne.cz | Registrace do katalogu
cvičení pro těhotné Praha 6Yoga and art
Naše filozofie:

Každý si zaslouží prožívat čirou radost z bytí. Dostat svou mysl, tělo i duši do stavu harmonie, od nejmladších po nejstarší. Dopřejte si čas a prostor se nadechnout.

Být tady a teď.

Nabízíme lekce jógy pro všechny věkové kategorie. Od těch nejmenších i po ty nejstarší. Vybere si opravdu každý. Rádi pomáháme klientům nalézt vnitřní harmonii.
Yoga and artKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Bělohorská 35
Praha 6 - Břevnov

Yoga and art cvičením těhotnéNabídka Jógy
Jóga pro těhotné

Nabízíme hned dvě lekce týdně a to:

Pondělí od 9:30 do 10:45 s lektorkou Lenkou Štědroňskou.
Středa od 17:00 do 18:00 s lektorkou Marií Hledíkovou.

Jemné cvičení vhodné pro nastávající maminky – přináší uvolnění, protáhne i posílí svalstvo, zvýší energii, odbourává stres, snižuje případná nepohodlí jako bolesti zad či otoky a vědomou prací s vlastním tělem, dechem a myslí připravuje ženy k porodu. Vytváří prostor k péči o sebe samu a prohloubení spojení s miminkem.
cvičily těhotné BřevnovLekce jógy pro děti a teens
Jóga pro děti

Jóga dětem pomáhá stát se ohebnější a silnější, ulehčí jim udržet pozornost ve škole. Je dokonalou doplňkovou aktivitou pro děti věnující se dynamickému, kolektivnímu i individuálnímu závodnímu sportu – fotbalu, golfu, atletice, hokeji, tenisu nebo třeba volejbalu – u všech zmíněných je potřeba pevné a zároveň obratné tělo, stejně jako umění koncentrace mysli. Živé děti zklidní, málo aktivní naopak povzbudí k činnosti. Učí děti odpočívat, rozvíjí jejich fantazii, radost ze života a sebevědomí, nenásilnou formou je vybízí přemýšlet o sobě samém a svém okolí. Napomáhá dětem lépe zvládat stresové situace.

Středa 15:00 - 16:00
Čtvrtek 15:00 - 16:00

Teen jóga

Teen jóga zlepšuje kapacitu plic a krevního oběhu, posiluje imunitu, zlepšuje držení těla, optimalizuje tělesné funkce a posiluje tok energie v těle. Vedle toho se cvičení podílí na zajištění dobře fyzicky fungujícího těla. Pomáhá rozvíjet koncentraci a zlepšuje paměť. Pravidelné cvičení jógy pomáhá vštípit pozitivní vnímání sebe sama a učí být sebevědomý a pozitivní vůči sobě i svému okolí.

Pondělí 16:15 - 17:15
Úterý 17:00 - 18:15
Pátek 16:15 - 17:15

Lekce jógy pro seniory

Nabízíme příjemné prostředí a cvičení šité na míru seniorům vedené příjemnou lektorkou, která bere ohled na individuální možnosti a potřeby jednotlivých účastníků. Lekce jsou vedeny v klidném tempu. Při cvičení jednotlivých pozic si protáhneme a posílíme celé tělo a naučíme se používat správně dech. Cvičíme pomalu, s rozvahou, s plnou pozorností a s použitím pomůcek

včetně židlí. Každá hodina je zakončena příjemnou relaxací.

Čtvrtek 10:00 - 11:00

A také klasické lekce jógy, workshopy a semináře pro širokou veřejnost.

Více info na našem webu či v rezervačním systému.
www.yoga-art.cz, tel.: 774 150 760
Těšíme se na Vás na lekci.
Vaše Yoga & Art