Copyright © 2024 Cviceni-pro-tehotne.cz | Registrace do katalogu
cvičení pro těhotné Praha 8A centrum
Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím. Děláme vše pro vaše spokojené mateřství a rodičovství. Už od roku 1998. Navštivte naše lekce – cvičení s bříškem i po porodu, cvičení pro maminky s dětmi i bez, lekce pro radost a rozvoj vašich dětí. Dále pak přednášky, workshopy, poradny, terapie, masáže, obchůdek a půjčovnu. Najdete nás v Praze-Karlíně i on-line.
A centrumKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Vítkova 10
Praha 8 - Karlín

Recepce je pro vás otevřena září - červen:
(Prázdninová otevírací doba s liší, více najdete na
našem webu)
PO 9:30 – 13:00
ÚT 9:30 – 12:00 15:00 – 17:00
ST 9:30 – 13:00
ČT 9:30 – 13:00 17:00 – 19:00
PÁ 9:30 – 13:00

Potřebujete-li se stavit v jiném čase, prosíme zavolejte,
často býváme na recepci déle.
Telefon (recepce): 605 253 345
9:00–18:00

Acentrum Rozvrh

A centrum cvičení pro těhulkyCvičení pro těhotné
V pravidelných časech v týdnu nabízíme celou škálu cvičení pro těhotné, jako například: Těhotenské cvičení s fyzioterapeutkou, Jóga pro těhotné, Cvičení na míčích pro těhotné, Pilates pro těhotné, Pregnancy Yoga in English,..

Dále u nás najdete kurzy a cykly jako Cyklus jógy pro těhotné, konkrétní termíny vypisujeme několikrát do roka. Vyberte si z nabídky našich komplexních služeb pro ženy v těhotenství a před porodem na našem webu.

Workshopy a přednášky pro těhotné
Potřebujete se dozvědět víc o kojení, šestinedělí, nošení dětí, očkování, o vašich právech v porodnici atd.? Vyberte si z workshopů a přednášek, které jsme pro vás s láskou a péčí připravili. Pro vaše pohodlí nabízíme řadu ze zmíněného i v on- line formě.

Předporodní Kurzy pro těhotné
Připravte se na porod vašeho miminka v kurzu předporodní přípravy pro páry, nebo jógové přípravy na porod. Nalaďte se v těhotenství na sebe i miminko. Laskavě vás povedou naše porodní asistentky, duly, nebo zkušené lektorky přípravy na porod. Nabízíme též kontakty na porodní asistentky a duly.

Poradny, terapie a masáže pro těhotné
Potřebujete individuální péči o vaši duši, tělo, těhotenství? Navštivte některou z našich poraden, nebo se stavte na masáž. Potřebujete naopak sdílení stejně naladěných žen? Přijďte do kruhu.

Ostatní služby

Půjčovna
Některé věci možná budete k porodu potřebovat, ale nechtějí se vám kupovat. U nás najdete knihovnu, k zapůjčení dále příslušenství k Aniball, porodní stolička, porodní bazén, šátky na nošení dětí.

Také si můžete zakoupit knihy, kosmetiku, oblečení, šperky, éterické oleje, Aniball balónek a další pro
vaše pohodové těhotenství. Po porodu vás rádi uvítáme na kurzech a lekcích poporodních a s dětmi.