Copyright © 2024 Cviceni-pro-tehotne.cz | Registrace do katalogu
cvičení pro těhotné Praha 5Monkey´s Gym – Baby Club Juklík
Pravidelné lekce ověřeného cvičení pro těhotné pořádají v Monkey´s Gym v Baby Clubu Juklík. Cvičení respektuje aktuální stádium těhotenství, podporuje správné držení těla, pod vedením zkušené instruktorky se naučíte spoustu úlevných cviků a celkově se připravíte na to nejkrásnější období v životě ženy.
Monkey´s Gym – Baby Club JuklíkKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
U Jezera 2031/34
Praha 5 - Stodůlky

Facebook
Monkey´s Gym – Baby Club Juklík cvičit těhotnouKoncept cvičení pro těhotné
Těhotenské cvičení v Monkey´s Gym je koncipováno tak, abyste vždy procvičily ty nejdůležitější partie, a zároveň se v každé lekci postupně věnovaly oblastem, které vyžadují v tomto období zvýšenou pozornost – jako je například pánevní dno, prevence oteklých nohou a nožní klenby, tedy partií, jež jsou společně se zády vystaveny vyšší zátěži související s rostoucím bříškem. Na lekcích nechybí ani cvičení s oblíbenými gymbally a overbally.
těhotenská cvičením StodůlkyPříprava na porod
Nastávající maminky se tak během odborně vedeného kurzu naučí mnoho potřebných věcí, které jim pomohou udržet se v dobré fyzické i psychické kondici a připravit se na porod. Pod vedením zkušené instruktorky se zaměříte také na zpevnění oblastí, které těhotná žena posilovat může (hlavně nohy a ruce), což následně oceníte i po porodu, stejně jako osvojení si správné techniky dýchání.
Cvičení pro všechna stadia těhotenství
Cvičení v Monkey´s Gym je vhodné pro těhulky v každém období, které nemají zdravotní omezení. Plán lekcí je sestaven tak, aby respektoval všechna pravidla pohybu u těhotných a současně odrážel aktuální stadia těhotenství.
Monkey´s Gym, tělocvičny pro děti
Cvičení pro těhotné probíhá v profesionálních tělocvičnách pro děti Monkey´s Gym, které jsou v ostatní čas určené těm nejmenším. Děti tady najdou hravé, barevné prostředí plné zajímavých cvičebních prvků. Gymnastické nářadí je vyrobené přímo dětem na míru a odborně vzdělaní instruktoři s nimi pracují unikátní metodikou respektující jejich správný psychomotorický vývoj. Tělocvičny Monkey´s Gym, které jsou určené dětem od 6 měsíců do 7 let, fungují už 11. rokem a dnes mají v Praze tři pobočky. Kromě kurzů cvičení s dětmi a těhotenského cvičení tady pořádají také kurzy ledního a in-line bruslení, spoustu dětských sportovně zaměřených kempů, zábavné akce a dětské narozeninové oslavy.